Metin Akpınar’ın kızı olduğu ortaya çıkmıştı! Duygu Nebioğlu’nun ‘fakirlik belgesi’ isyanı

Göksel Özdoğdu ile 63 yıl önce hayatını birleştiren Metin Akpınar’ın, 36 yıl önce yaşadığı evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararıyla 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu.

Tek yumurta ikizleri, anneleri tarafından henüz iki aylıkken Antalya’daki bir köyde bakıcı kadına bırakılmış, Çocuk Esirgeme Kurumu’nda devlet korumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alınmıştı.

“NE YAZIK Kİ HAYAT GERİYE DOĞRU YAŞANMIYOR”

Türkiye’nin gündemine oturan olay sonrası Metin Akpınar, çocuklarından haberdar olmadığını vurgulamış, ikiz kızlarını tanıdığı ilk andan itibaren kabul ettiğini belirtmişti.

Hem Nebioğlu kardeşlerden hem de eşi Göksel Hanım’dan özür dileyen oyuncu, “Ne yazık ki hayat geriye doğru yaşanmıyor” açıklamasını yapmıştı.

İKİ DE TORUNU VARMIŞ!

Sanatçı hakkında bir gerçek daha ortaya çıkmıştı. Akpınar’ın “Yakında benim nüfusuma geçecek” dediği, anaokulu öğretmeni Sevgi Nebioğlu Katırcı’nın iki erkek çocuk annesi olduğu öğrenilmişti. Böylece usta sanatçı, yıllar sonra torunu olduğunu da öğrenmişti.

“SİZ ÖNCE ZENGİNLİĞİN NE OLDUĞUNU ÖĞRENİN”

Açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla babasını hedef alan Duygu Nebioğlu, son olarak Instagram hesabından yayınladığı mesajla gündeme geldi.

Metin Akpınar’ın kızı, “Siz önce zenginliğin ne olduğunu öğrenin. Sonra fakirlik belgemin iptalini isteyin Akpınarlar” ifadellerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x